Słuchawki dla dzieci? Sprawdź! – Konkurs

Słuchawki dla dzieci? Kto by pomyślał! Ale Mikołaj już tuż tuż, a Ty pewnie wciąż zastanawiasz się co kupić swojemu dziecku. Mam dla Ciebie małą podpowiedź. Gwarantuję zadowolenie dziecka… i Twoje 🙂 Mowa o słuchawkach dla dzieci, poniżej konkrety:

Co to za słuchawki dla dzieci?

Słuchawki z serii Little Rockerz Costume od marki IFROGZ.

Dlaczego je polecam?  Ponieważ zostały stworzone właśnie specjalnie dla dzieci. A zapewnia to np. ogranicznik głośności (max 85 decybeli), ciekawy wygląd, złącze buddy jack, które umożliwia podzielenie się ulubionymi piosenkami, kolędami z innymi. Poza tym mają wygodne nauszniki, długi wzmocniony kabel (1,2m ) dzięki czemu dziecko nie musi stać w miejscu. I co ważne w ich projektowaniu uczestniczyli rodzice i oczywiście dzieci <3

Słuchawki przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-11 lat i dostępne są w 5 modelach do wyboru: Panda, Tygrys, Kotek, Sowa i Księżniczka.

Fajne? Ha! Wiedziałam, ale pewnie interesuje Cię ile mamony musisz na nie wydać. Ich cena wynosi około 85 zł. Ale spokojnie, spokojnie, mam niespodziankę. Już dzisiaj możesz wziąć udział w konkursie i zawalczyć. Do rozdania mam 3 takie zestawy słuchawek czyli wygrywają aż 3 osoby. To co? Do dzieła! 🙂 Poniżej znajdziesz zadanie konkursowe.

Zasady Konkursu:

 1. Konkurs kierowany jest dla:
  a) stałych czytelników bloga SmakiMacierzynstwa.pl – jesteś nim kiedy subskrybujesz co najmniej nasze powiadomienia o nowych konkursach

  Kliknij tutaj aby dostać powiadomienie o nowych konkursach na blogu

  Dam Ci znać o nowych konkursach! Chcesz?

  Wystarczy, że podasz swój e-mail

  oraz imię

  Wybierz listę(y):


  b) lub fanów SmakiMacierzynstwa
  Jeżeli jeszcze nim nie jesteś to możesz to nadrobić tu:

 2. Dodatkowo jeżeli uważasz, że konkurs jest warty polecenia to miło mi będzie jak udostępnisz go na swojej tablicy. Możesz też zaprosić znajomych do zabawy (nie jest to jednak warunek konieczny).
  Możesz to zrobić tutaj:

 3. Zadanie konkursowe

   W jakiej sytuacji według Ciebie takie słuchawki dla dziecka wydają się świetnym gadżetem?


  (w zgłoszeniu konkursowym możesz zasugerować dla kogo chciałabyś wygrać takie słuchawki: chłopiec czy dziewczynka)
 4. Zgłoszenia można dodawać na blogu pod tym wpisem lub pod wpisem na Facebooku na profilu Smaki Macierzyństwa.

Konkurs trwa od 19-11-2017 do 27-11-2017

Regulamin:

 1. Sponsorem konkursu jest IFROGZ, a organizatorem blog SmakiMacierzynstwa.pl
 2. Nagrodą w konkursie są słuchawki. Konkurs wygrywają 3 osoby każda po jednym zestawie słuchawek. Model słuchawek dobierany jest losowo.
 3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu w tym wpisie.
 4. Po ogłoszeniu zwycięzcy zobligowany on jest do przesłania danych adresowych do wysyłki nagrody na adres ania@smakimacierzynstwa.pl w terminie 3 dni.
 5. W przypadku nieprzekazania danych adresowych przez zwycięzcę w ww. terminie traci on prawo do nagrody i zostanie ogłoszony kolejny zwycięzca.
 6. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.)

POWODZENIA!

(update 30-11-2017) WYNIKI KONKURSU:

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Wasze odpowiedzi na pewno uświadomią nie jednego rodzica dlaczego słuchawki dedykowane dla dzieci mogą być przydatne. A teraz konkrety! Zwycięzcami są:

 1. Nika (zgłoszenie na Blogu)
 2. Kasia (zgłoszenie na Blogu)
 3. Lajki (zgłoszenie na Blogu)

GRATULUJĘ!

Proszę o przesłanie danych do wysyłki na adres ania@smakimacierzynstwa.pl zaznaczając w tytule „Konkurs – Słuchawki dla dzieci” do dnia 03.12.2017. Jeżeli do tego dnia nie otrzymam informacji wybrany zostanie kolejny zwycięzca.

Najpewniej zainteresuje Cię też: