Konkurs: zdobądź pluszową karuzelę z piratami!

19-ty maja uważany jest za Dzień Dobrych Uczynków więc zrób dla siebie dobry uczynek! W końcu wyszło słońce i nareszcie czuć wiosnę. Dzień jest jakiś dłuższy, rano chce się wstawać i wszędzie słychać krzyk dzieci, a place zabaw są przeludnione. Dodatkowo zbliżają się WIELKIMI krokami dwa fantastyczne dni: Dzień Matki i Dzień Dziecka. Z tej okazji mam dla Ciebie niespodziankę, a właściwie niespodziankę dla maluszka, którego możesz obdarować taką oto karuzelą:

Fajna,prawda?

Kiedyś pisałam już czy karuzela w ogóle jest potrzebna. Masz zdanie podobne co ja? Możesz teraz w prosty sposób zgarnąć karuzelę z piratami dla twojego bobasa. Szczegóły poniżej 🙂

Zasady Konkursu:

 1. Konkurs kierowany jest dla:
  a) stałych czytelników bloga SmakiMacierzynstwa.pl – jesteś nim kiedy subskrybujesz co najmniej nasze powiadomienia o nowych konkursach

  Kliknij tutaj aby dostać powiadomienie o nowych konkursach na blogu

  Dam Ci znać o nowych konkursach! Chcesz?

  Wystarczy, że podasz swój e-mail

  oraz imię

  Wybierz listę(y):


  b) lub fanów SmakiMacierzynstwa i Canpol babies na Facebook’u.
  Jeżeli jeszcze nim nie jesteś to możesz to nadrobić tu:

 2. Dodatkowo jeżeli uważasz, że konkurs jest warty polecenia to miło nam będzie jak udostępnisz go na swojej tablicy. Możesz też zaprosić znajomych do zabawy (nie jest to jednak warunek konieczny).
  Możesz to zrobić tutaj:

 3. Zadanie konkursowe

  Jako, że 26-ty maja czyli Dzień Mamy już tuż tuż napisz jaka jest dla Ciebie JEDNA najważniejsza wartość w życiu, którą chciałabyś przekazać swojemu dziecku/dzieciom.

 4. Zgłoszenia można dodawać na blogu pod tym wpisem lub pod wpisem na Facebooku na profilu Smaki Macierzyństwa.

Konkurs trwa od 19-05-2017 do 26-05-2017

Regulamin:

 1. Sponsorem konkursu jest Canpol babies, a organizatorem blog SmakiMacierzynstwa.pl
 2. Nagrodą w konkursie jest karuzela pluszowa „piraci”. Konkurs wygrywa 1 osoba.
 3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu w tym wpisie.
 4. Po ogłoszeniu zwycięzcy zobligowany on jest do przesłania danych adresowych do wysyłki nagrody na adres ania@smakimacierzynstwa.pl w terminie 3 dni.
 5. W przypadku nieprzekazania danych adresowych przez zwycięzcę w ww. terminie traci on prawo do nagrody i zostanie ogłoszony kolejny zwycięzca.
 6. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol I Sp. z o.o. SKA ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.)

POWODZENIA!

(update 29-05-2017) WYNIKI KONKURSU:

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie zarówno tym osobom, które walczyły o nagrodę na blogu jak i tym, które swoje odpowiedzi zamieściły na Facebooku. Zwycięzca może być tylko jeden 🙂 i jest nim:

 1. Karina M (zgłoszenie na Blogu) „Trudno jest odnieść się do jednej wartości, którą należałoby przekazać swoim dzieciom. Jako matka dwójki chłopców myślę, że każde dziecko potrzebuje „wyposażenia” w paletę wartości…”

GRATULUJĘ!

Proszę o przesłanie danych do wysyłki na adres ania@smakimacierzynstwa.pl zaznaczając w tytule „Konkurs – karuzela Canpol babies” do dnia 01.06.2017. Jeżeli do tego dnia nie otrzymam informacji wybrany zostanie kolejny zwycięzca.

Najpewniej zainteresuje Cię też: