O nas

Witaj!

Skoro tu jesteś to pewnie zastanawiasz się kim jestem i skąd pojawił się pomysł na tworzenie tego bloga. Postaram się odpowiedzieć na te pytania, ale na początku chcę powiedzieć Ci:

Dziękuję, że JESTEŚ i czytasz moje przemyślenia.

Ania i Wiktor

Kim jestem?

Jestem przede wszystkim MAMĄ cudownych synów, którzy dają mi inspirację do tworzenia i dzielenia się moimi przemyśleniami i doświadczeniami związanymi z macierzyństwem.

Macierzyństwo jest pięknym i niepowtarzalnym okresem w życiu kobiety, ale też niezwykle trudnym. Wymaga dużego zaangażowania, cierpliwości i wytrwałości stąd nazwa bloga „Smaki macierzyństwa”. Podczas tego okresu zaznamy przede wszystkim bardzo dużo słodyczy, ale przyjdą też chwile trudne czyli trochę tej ostrości pojawi się w naszym odmienionym już życiu.

Jestem także żoną wspaniałego mężczyzny, który zmotywował i cały czas motywuje mnie do tworzenia tego bloga, pomógł mi w jego założeniu i cały czas pomaga. Wspólnie każdego dnia odkrywamy tajemnice rodzicielstwa, którymi pragnę się z Wami dzielić.

Jestem także córką, siostrą, przyjaciółką, KOBIETĄ, która lubi czytać, piec i czasem zrobić coś tylko dla siebie. I tym wszystkim też chcę się z Wami dzielić.

Dlaczego piszę?

Kiedy zostałam mamą zderzyłam się z wieloma problemami – pewnie większość młodych mam miała tak samo. Szukałam najlepszych rozwiązań zaciągając rad znajomych, rodziny, jak również w poradnikach i książkach naukowych. Często też trafne rady płynęły (i ciągle płyną) do mnie w przypadkowych rozmowach prowadzonych również za pośrednictwem Internetu. Co jakiś czas zaczęła pojawiać się w mojej głowie taka myśl:

Gdybym tylko wiedziała to wcześniej…

Dlatego postanowiłam tymi zebranymi informacjami dzielić się z mamami, które jeszcze poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Z drugiej strony pomyślałam, że dobrze aby powstało takie miejsce gdzie wprawne mamy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami tak aby wszyscy mogli z tego korzystać. Tak powstał blog Smaki Macierzyństwa. Pamiętników, poradników mniej i bardziej naukowych w Internecie jest wiele, ale:

Często najcenniejsze są po prostu doświadczenia innych mam takich jak Ty!
Znajdziesz je na smakimacierzynstwa.pl

Pamiętaj jednak, że: Wszystkie treści przedstawione na smakimacierzynstwa.pl mają jedynie wartość informacyjną i nie mogą zastąpić indywidualnej porady lekarskiej, położniczej, psychologicznej, prawniczej ani żadnej innej.

Liczę na Waszą aktywność! Zapraszam na >> BLOG <<

Kiedy zostajesz matką, możesz być pewna, że jest KTOŚ dla kogo będziesz najważniejsza.