Konkurs na 5!

Dzisiaj mija 5 miesięcy od momentu kiedy postanowiłam dzielić się z Wami Smakami Macierzyństwa. W związku z tym w podziękowaniu za to, że jesteście i czytacie moje przemyślenia i rady postanowiłam zorganizować dla Was mały konkurs.

Nagrody  są dwie: drewniane puzzle oraz książeczka:

Książeczka „Na Wsi” zawiera barwne obrazki dzięki którym Wasze dzieci dowiedzą się, jakie zwierzęta mieszkają na wsi – w polu, na pastwisku czy w stawie.

Drewniane puzzle to zabawka, która wspomaga zdolności manulane, pamięć wzrokową, rozwija wyobraźnię i umiejętność kojarzenia. Świetna zabawka! Mój synek sam ma podobną i namiętnie się nią bawi 🙂

Chcesz wygrać? Tylko 3 kroki dzielą Cię od wygranej.

Oto one:

1. Polub nasz fanpage (jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś 🙂 ) tutaj:
2. Udostępnij (publicznie) słowem „Polecam!” tutaj:

3. Napisz jaki temat chciałabyś, aby był poruszony na blogu. Zrób to w komentarzu tutaj: przejdź do pisania komentarza

Proste?

Więc zapraszam do zabawy!

Masz tydzień, aby przyłączyć się do gry! Losowanie zwycięzcy odbędzie się za tydzień 19.05.2015 o godzinie 22:30. Oczywiście koszt wysyłki nagrody pokrywa wysyłający – czyli mój mąż 😉

Wyniki konkursu:

Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie. Dziękuję Wam za bardzo cenną dla mnie informację pozostawioną w komentarzu odnośnie tematu o którym chcielibyście przeczytać na moim blogu. Mam nadzieję, że w niedługiej przyszłości uda mi się poruszyć większość tematów.

Zwycięzca może być tylko jeden! W drodze losowania wygrała Pani Ewelina (fragment komenatrza: „Interesowałby mnie temat podawania dzieciaczkowi różnych potraw, co i kiedy no i jak zacząć…”

SERDECZNIE GRATULUJĘ!!

Bardzo proszę o przesłanie na adres: ania@smakimacierzynstwa.pl swoich danych adresowych w celu wysłania nagrody. Na e-maila czekam do 23.05.2015r.

Najpewniej zainteresuje Cię też: